Resmi açıklamayı okuyun

hakkında

Norris-Vincent İşletme Fakültesi, Muhasebe, Ekonomi ve Finans Bölümü veya Yönetim ve Pazarlama Bölümü aracılığıyla hem lisans hem de yüksek lisans derecesi programları sunmaktadır. Buna ek olarak, Kolej, ASU öğrencileri için, Havacılık ve Uzay Bilimleri Bölümü aracılığıyla, ödüllü bir Amerikan Hava Kuvvetleri ROTC programına katılmaları için bir fırsat sunmaktadır.

Akademik Program Teklifleri

Kolej, Lisans Diploması'na (BBA) giden çeşitli lisans programları sunmaktadır:

  • Muhasebe
  • Finansman (Finansal Planlama seçeneği dahil)
  • yönetim
  • Pazarlama
  • Uluslararası iş
  • Yönetim Bilgi Sistemi

Kolej tarafından sunulan yüksek lisans dereceleri şunlardır:

  • Profesyonel Muhasebe Master (MPAc)
  • İşletme Yüksek Lisans (MBA)

ASU Küçük İş Geliştirme Merkezi

ASU Küçük İş Geliştirme Merkezi (SBDC), hizmet bölgesini kapsayan San Angelo'yu çevreleyen 10 ilçedeki küçük işletmelerin büyümesini ve başarısını teşvik etmede önemli bir rol oynamaktadır. SBDC ayrıca ASU iş öğrencilerine, SBDC müşterileriyle küçük işletmelerini başlatmak ya da geliştirmek için gerçek dünya deneyimi elde etmeleri için fırsatlar sunmaktadır.

Öğrenci Başarısı Merkezi

İşletme Fakültesi, öğrencilerimize daha iyi hizmet sunarak öğrenci başarısını teşvik etmek için üniversite çapında bir girişimin bir parçası olarak Öğrenci Başarı Merkezi'ni oluşturdu. CSS personel danışmanları sadece akademik danışmanlardan daha fazlasıdır; Ayrıca, College of Business öğrencileri için mevcut olan tüm kampüs hizmetleri ve kaynakları hakkında değerli önerilerde bulunurlar.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Certificate

Angelo State University College of Business

12 kredi saatlik Sağlık Yönetimi Sertifikamız, sağlık sektöründe ilerlemek isteyen profesyoneller için tasarlanmıştır. Sertifika, etik, sağlık finansmanı, operasyonlar ve ... [+]

hakkında

12 kredilik saatlik Sağlık Yönetimi Sertifikası, sağlık sektöründe ilerlemek isteyen profesyoneller için tasarlanmıştır. Sertifika, etik, sağlık finansmanı, operasyonlar ve sağlık iletişimi ile ilgili konulardaki bilgileri genişletmeye odaklanır. Sağlık endüstrisindeki sağlık hizmetleri alanındaki uygulamaları ve prosedürleri iyileştirmeyi öğrenirken kariyer fırsatlarınızı genişletin.

Sertifika Programı

Sağlık Yönetimi Sertifikası

Kariyer

Bu sertifika, hastane CEO'su, tıbbi tesis CFO'su, ilaç ürün yöneticisi, sağlık bilişim yöneticisi, tıbbi uygulama yöneticisi veya hekim ilişkileri ilişkisi de dahil olmak üzere sağlık hizmetleri sektöründeki yönetim rolüyle ilgilenen herkesin özgeçmişine mükemmel bir katkı sağlar.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri San Angelo
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 dönem
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Norris-Vincent College of Business
web sitesi
Telefon
1-800-946-8627