American National University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

1886'da, vizyoner eğitimciler ve iş dünyası liderleri bir grup, ABD'nin güneydoğusundaki işgücü ihtiyaçlarını karşılamak için kariyer tabanlı eğitim odaklı bir yüksek öğretim kurumuna ihtiyaç duydular. Birlikte, iş dünyasında, bankacılıkta, muhasebe, idare ve diğer yetenekli meslek mensuplarına eğitim vermek amacıyla şimdi American National University olarak bilinen şeyi kurdular.

American National University erkeklere ve kadınlara profesyonel çalışma dünyasına hazırlıklı etkili ve etkili bir eğitim sunma konusunda sürekli bir ün kazandı. Birçok devletten öğrenciler, zamanın diğer kolejleri ve üniversiteleri tarafından sağlananlardan daha odaklı ve alakalı pratik bir eğitim almak için Virginia'nın Roanoke kentine gezi düzenlediler.

Kurumun ilk 100 yılı sona erdiğinde, kuruma asıl amacına sadık kalmaya devam etmesine rağmen farklı bir görünüm kazandıracak değişiklikler yapılmaya başlandı. American National University , çevre ülkelerden öğrencileri yurtlarda ve Roanoke'deki büyük merkez kampüste kalmaya zorlamak yerine onlara geldi. Güneybatı Virginia, Kentucky ve Tennessee'de topluluğa dayalı yeni kampüsler kuruldu. İşgücünün ihtiyaçları arttıkça, iş eğitimi bilgisayar ve sağlık alanındaki kariyer odaklı programlarla desteklendi. Sertifika programları artık bir norm değildi - öğrenciler önlisans derecelerine götüren daha derinlemesine bir çalışma sürdürdüler ve Üniversitenin ilk lisans diploması programları tanıtıldı.

Bugün, American National University ve Ulusal Kolej, altı eyalette 30 topluluk merkezli lokasyonda 45'ten fazla akademik program sunan yüksek lisans düzeyinde bir kurum haline gelmiştir. Bir gelişen üniversite, hem% 100 çevrimiçi hem de karma formatta artan sayıda öğrenciye hizmet verirken, binlerce uluslararası öğrenci hem akademik derece programları için Ulusal'a hem de İkinci Dil (İngilizce) eğitimi için İngilizce'ye döndü.

Üniversitenin mükemmellik konusundaki şöhreti, çok taraflı öğrenci savunuculuğu ödülleri de dahil olmak üzere sayısız ödül ve onayla doğrulanmıştır (Özel Sektör Okulları Birliği

Görev beyanı

American National University , uzaktan eğitim ve harmanlanmış öğrenim yoluyla kimlik bilgileri ve derece programları sunarak kariyer hedeflerine ulaşmak isteyenlere fırsatlar sağlar. American National University , yetişkin öğrencilerin günümüzün değişen pazarında rekabet edebilmek için gereken becerileri sağlayan kariyer odaklı disiplinlerde kaliteli programlara erişmelerini sağlamaya kendini adamıştır.

Hedefleri

  • Öğrencilerin mevcut pazarda rekabet edebilmesine hazırlanmasına odaklanan kimlik bilgileri ve derecesi programları sunun.
  • Öğrencilerin seçtikleri kariyerinde etkili olması için gereken yumuşak becerileri ve pratik bilgileri entegre edin.
  • Öğrencilere, proaktif destek ve teşvik yoluyla akademik hedeflerine ulaşmada yardımcı olun.
  • Erişilebilir ve ilgili akademik programlar sunmak için mevcut teknolojilerin kullanımını en üst düzeye çıkarın.

Konumlar

Salem

Address
1813 East Main Street
VA 24153 Salem, Virjinya, Amerika Birleşik Devletleri