American Heritage College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

MİSYON

Kariyer ilerletme ve kişisel başarıyı teşvik eden pratik, erişilebilir beceri geliştirici programlar yoluyla profesyonellere ilham vermek ve donatmak.

VİZYON

American Heritage College , iddialı, çalışkan profesyonellerin bireyleri, şirketleri ve toplumu zenginleştiren ölçülebilir kariyer ilerlemelerine ulaşmaları için uygun beceri eğitimlerine erişebilecekleri bir pazar öngörmektedir.

DEĞERLER

Sorumluluk: Kendimizi öğrencilerimize ve büyük toplumumuza karşı sorumlu tuttuğumuz gibi, öğrencilerimiz kendilerine hesap verebilirlik gösterir.

Profesyonellik: Üniversitemizi yürütmekte olduğumuz profesyonellik, öğrencilerimizin öğrendiği ve sergilediği profesyonellikte bize geri yansır.

Mükemmellik: Öğrencilerimize hizmet vermede ve topluluğumuz için daha eğitimli bir işgücü yaratmada mükemmelliğe bağlıyız - öğrencilerimiz ayrıca akademisyenleri ve hayatlarında mükemmeliyet için çalışıyorlar.

Esneklik: Esnekliğimiz, sürekli değişen iş piyasasının taleplerini karşılayabilme yeteneğimizin önemli bir faktörüdür. Bu kaliteyi sergileyen öğretmenler ve öğrenciler, yeteneklerini sürekli olarak güncellemek için yetenek setlerini sürekli güncellemeye istekli olmaları yoluyla araştırmaktadır. kariyer yolları giderek artan talepler.

Dürüstlük: Dürüstlük, American Heritage College ; tüm eylemlerimizde sergilediğimiz şeydir ve öğrencilerimizin katımızı terk ettiklerinde topluluğa neler sunduklarının ayrılmaz bir parçasıdır.

ONAYLARI

American Heritage College , California Eğitim Kodu Bölüm §94311 uyarınca Özel Sonrası ve Mesleki Eğitim Bürosu tarafından onaylanan özel bir kurumdur.

Büronun onayı, kurumun devlet standartlarına uygun olduğu ve devlet konseyi tarafından herhangi bir onay veya tavsiye anlamına gelmediği anlamına gelir.

American Heritage College , California İşverenleri Derneği, Rehabilitasyon Bölümü, California EDD-ETPL tarafından kabul edilmiş veya onaylanmıştır ve İşgücü İnovasyon ve Fırsat Yasası (WIOA) için onaylanmış bir hizmet sağlayıcıdır.

İŞ YERLEŞTİRME YARDIMI

Lazer, çalışan profesyonelleri yeniden eğitmek üzerine odaklanarak, mezunların başarılı bir şekilde yerleştirilmesi, American Heritage College için kritik öneme sahiptir. Mezunların tamamı, mezuniyet öncesi ve sonrası olmak üzere yerleştirme hizmetlerine erişim sağlar. Yerleştirme uzmanlarımız sadece mezunların yeni iş bulmasına yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda mezunların mevcut şirketlerinde kariyer gelişimi için strateji oluşturmasına yardımcı olur.

American Heritage College aşağıdaki özelleşmiş tarafından onaylanmış ve / veya onaylanmıştır

Konumlar

Portakal

Orange Campus

Address
765 The City Dr., Suite 380
92868 Portakal, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri

Bahçe Korusu

Garden Grove Campus

Address
11277 Garden Grove Blvd, Suite 200
92840 Bahçe Korusu, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri

Uzun sahil

Long Beach Campus

Address
4201 Long Beach Blvd., Suite 220
90807 Uzun sahil, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri

Okyanus

Oceanside Campus

Address
815 Mission Ave., Suite 204
92054 Okyanus, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri

Programlar