Resmi açıklamayı okuyun

Müttefik sağlık programlarını öğreten on yıldan fazla deneyimi ile ATI College , genel ultrason ve ekokardiyografi eğitiminde liderdir. Program müfredatları, sağlık endüstrisinde heyecan verici bir kariyer için sizi tamamen ve tamamen hazırlayacak şekilde kapsamlı bir şekilde tasarlanmıştır.


ATI College , gelecekteki hedeflerini profesyonel bir kariyer alanında aşağıdaki hedeflere uygun olarak gerçekleştirmeye hazırlar:

Seçtikleri uzmanlık alanında bir kariyer için öğrencilerin mükemmel bir akademik ve profesyonel hazırlanması sağlamak.

 • Öğrenciler için yüksek başarı standartlarının geliştirilmesi ve sürdürülmesine yardımcı olmak.
 • Mesleki dünyada gerekli olan eleştirel düşüncenin gerekli teşvikini sağlamak.
 • Öğrencinin bu hedeflere ulaşmasında yardımcı olması için, ATI aşağıdakilerden oluşan profesyonel bir ortam oluşturmuştur:
  • Yüksek eğitimli bir fakülte
  • Mezunlara meslek alanlarında istihdam sağlamalarına yardımcı olan bir kariyer hizmetleri bölümü;
  • Kuramsal eğitimi, uygulamalı eğitim ile birleştiren kariyerle ilgili konulara ayrılmış bir müfredat, böylece öğrencilerin, işverenler tarafından yoğun talep gören çeşitli kariyer programlarında bilgi ve beceri kazanmalarını sağlamak;
  • Profesyonel bir işyerinde uyarılmış ortamda yürütülen modern ekipman üzerine uygulamalı eğitim;
  • Öğrencileri iş piyasasında profesyonel başarıya hazırlayacak profesyonel tutumun çoğunu taklit etmek üzere tasarlanmış katılım, davranış ve kıyafet politikaları.


ATI College , California Eğitim Yasası Bölüm 94311 uyarınca Özel Sonrası Orta Öğretim Bürosu (2535 Capitol Oaks Drive, Suite 400, Sacramento, California, 95833) tarafından onaylanmış özel bir kurumdur.

Kurumun, eski Mesleki ve Mesleki Eğitim Bürosu tarafından işletilmesi onaylanmış olmasına rağmen, kurumun yeniden faaliyete geçme başvurusu, bu bölüm uyarınca büro tarafından gözden geçirilmemiştir.


Tarihçe

ATI College , teknoloji odaklı programlara odaklanan özel bir meslek yüksekokuludur. Norwalk California'da bulunan ana kampüs, Ocak 1998'de faaliyete başlamış ve daha sonra Şubat 2004'te Tustin California'da ATI şube kampüsünü açmıştır.

Ağustos 2008'de, ATI şube kampüsü, giderek artan öğrenci nüfusunu daha iyi karşılayabilmek için yerini Santa Ana City'deki 1125 E. 17th Street Suite N251'e taşıdı. Kolej, Los Angeles ve Orange County'deki yetişkin öğrencilere kariyer odaklı mesleki programlar sunmaya devam ediyor.

Haziran 2013'te, ATI şube kampüsü, Norwalk şehrinde 12440 Firestone Boulevard Suite 2001'de ana okulla birleştirildi.


Misyon

ATI'nin misyonu, profesyonel iş-beceri eğitimi sağlayarak insanların yaşamlarını iyileştirmektir.

Bu tür öğrencileri öğretmek isteyen profesyonel ve eğitmenler olarak başarılı olmak isteyen öğrenciler, yüksek öğretim standartlarına bağlı bir öğrenme ortamını gerektirir.

ATI College , öğrencilerin seçtikleri alanda yüksek düzeyde bilgi birikimine sahip olma, analitik ve eleştirel düşünme becerilerini geliştirme, öz disiplinin önemini anlama, özgüven edinme, geliştirmeye yönelik olarak, bu ihtiyaçlara ve zorluklara cevap vermeyi amaçlamaktadır. Profesyonel tutum ve profesyonellik dünyasında işveren beklentilerini karşılama yeteneği.

ATI ayrıca, Ağustos 2002'den beri ulusal kabul görmüş bir akreditasyon kuruluşu olan Akreditasyon Komisyonu ve Akreditasyon Komisyonu (ACCSC) tarafından akredite edilmiştir.


tesis

ATI ana kampüsü 12440 Firestone Bulvarı'nda bulunmaktadır. Suite 2001, Norwalk, California. I-5 yakınında elverişli bir konumda bulunan Norwalk kampüsü, iyi aydınlatılmış ve klimalı olan laboratuvarlar, genel amaçlı sınıflar, öğrenci salonları ve idari ofisler ile donatılmış tesis ile toplu taşıma araçlarına kolay erişim sağlamaktadır.

Bilgisayar laboratuarları, eğitmenler için Pentium IV PC'ler ile donatılmış olup, her bir öğrenci istasyonu internet erişimli Pentium IV bilgisayar üniteleriyle donatılmış, konferans tipi bir ortamda 20 öğrenciye kadar oturma kapasitesine sahiptir.

Norwalk tesisinin yaklaşık toplam kare görüntüleri 12.000'dir. Görüntüleme laboratuvarları, öğrenci öğrenme deneyimlerini desteklemek için tıbbi malzemeler ile donatılmıştır. Hem ana hem de şube kampüsündeki her laboratuvar 2-D, 3-D ile donatılmıştır.

Okul kütüphanesi / kaynak merkezi, tüm kurs tekliflerini desteklemek için tasarlanan el kitaplarının, referans kitaplarının ve süreli yayınların güncel bir koleksiyonuna sahiptir.

Buna ek olarak, kütüphane özel eğitim, ders ve araştırma için altı bilgisayar istasyonu ile donatılmıştır.

Kütüphane, tüm öğrencilere, personele ve fakülte fakültesine bilgisayar hizmetleri sunmaktadır. Kütüphane çalışma saatleri pazartesiden cumaya 08: 00-10: 00 arası açıktır. Kütüphane hafta sonları ve tatil günlerinde kapalıdır.


Akreditasyon

ACCSC

ATI College , Akreditasyon Okulları ve Kolejleri Akreditasyon Kurumu tarafından akredite edilmiştir (2101 Wilson Bulvarı, Suite 302, Arlington, Virginia 22201).

BBPE

ATI College , California Eğitim Kodu Bölüm 94311 uyarınca Özel Postsecondary ve Eğitim Bürosu (2535 Capitol Oaks Drive, Suite 400, Sacramento, California, 95833) tarafından onaylanmıştır.

SEVIS

ATI College , 2003'ten bu yana göçmen olmayan yabancı öğrenciler için federal yasaya (ABD Göçmenlik ve Gümrük Muhafaza, Öğrenci ve Değişim Ziyaretçi Programı: SEVP MS 5600, DHS / ICE - 500 12. Cadde, SW, Washington, DC 20598-5600) göre yetkilendirilmiştir. ATI College , uluslararası öğrencilere ve değişim ziyaretçileri programına uygun olarak uluslararası öğrencilere I-20 öğrenci vizesi vermeyi onayladı.

ED

ATI College , 1965 tarihli Yüksek Öğretim Yasası'nın IV. Bölümü'nün 2004'ten beri ABD Eğitim Bakanlığı (400 Maryland Avenue, SW Washington, DC 20202-5140) tarafından yetkilendirilmiş öğrenci mali yardım programlarına katılmaya onaylıdır.

VR

ATI College , Gazi İşleri Dairesi ve Kaliforniya Rehabilitasyon Bölümü'nden öğrenim yardımını kabul etmeye yetkilidir.

Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

ATI College

Ekokardiyografi teknisyeni, tanı amaçlı tıbbi ultrason alanında uzmanlaşmış bir konsantrasyondur. Echo Technologist, kalp anatomisini, oda büyüklüğünü, genel kalp işlevin ... [+]

Ekokardiyografi teknisyeni, tanı amaçlı tıbbi ultrason alanında uzmanlaşmış bir konsantrasyondur. Echo Technologist, kalp anatomisini, oda büyüklüğünü, genel kalp işlevini değerlendirerek, kalbin ve çevresindeki yapıların tanısal kalitede görüntülerini elde etmek ve yorumlamak konusunda ustalaşmayı öğrenir. Program, akademik çalışmayı bir hastane veya klinikte klinik laboratuvar deneyimi ile koordine eder.

Echo Teknisyeni Ne Yapar?

Yankı teknisyenleri bazen ekokardiyograflar veya kardiyak sonograflar olarak adlandırılır. Bir yankı teknolojisi olarak birincil sorumluluğunuz, kalp hastalığını teşhis etmek için bir hekim tarafından kullanılabilecek verileri toplamaktır. Bir eko teknolojisinin iş sorumlulukları ve bir olmanız gereken eğitim hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin. Bir eko teknoloji, hastanın kalbini, özellikle damarlarının, arterlerinin, odalarının ve vanalarının işlevini analiz etmek için invaziv olmayan görüntüleme teknolojisini kullanmada uzmanlaşmış bir kardiyovasküler teknoloji uzmanıdır. Bir eko teknisyeni olarak, ana sorumluluğunuz bir hastanın kalbinin görüntülerini almak için tıbbi teşhis görüntüleme makinelerini kalibre etmek ve kullanmak olacaktır. Yatarken ya da bir koşu bandında yürüyorken kalplerini izlerken bir hastayı konumlandırmanız gerekebilir. Birçok farklı hastayla çalıştığınız için mükemmel iletişim becerilerine sahip olmanız gerekir. Yapmanız gereken diğer görevler arasında, hastalara prosedür hakkında konuşma, kalplerin birkaç görüntüsünü alma ve kalbin farmakolojik strese karşı tepkisini araştırmak için hastalara ilaç verme yer alır. Bu programın mezunlarına verilen pozisyonlar arasında orta düzeyde invaziv kardiyoloji teknisyeni, ekokardiyograf, vasküler sonografi ve / veya ultrason / sonograf laboratuvar teknisyenine orta seviye asistan bulunmaktadır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Norwalk Los Angeles
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
18 - 27 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
ATI College

Masaj Terapi programı, cilt, kas ve bağ dokuları manipüle etmek için manuel tekniklerin uygulanmasıyla, müşterilere rahatlama ve daha iyi sağlık ve esenlik sağlamak için ... [+]

Masaj Terapi programı, cilt, kas ve bağ dokuları manipüle etmek için manuel tekniklerin uygulanmasıyla, müşterilere rahatlama ve daha iyi sağlık ve esenlik sağlamak için giriş seviyesi masaj terapisti pozisyonlarına hazırlar. Program anatomi talimatları içerir

Masaj Terapi programı aşağıdakilerden oluşur:

AnatomiAnatomiPatolojikasbilimHijyen, İlk Yardım, KPR, Etik UygulamaBatının TemelleriTerapötik TayDerin doku masajıSpor Masajıexternship

Bu programın başarıyla tamamlanması üzerine, mezunlara bir bitirme sertifikası verilir.

California Masaj Terapi Konseyi (CAMTC), hazırlık uzmanlarının iki sertifikasyon düzeyinden birini elde etmesini sağlayarak, açık hazırlık ve eğitim standartlarına sahip, eyalet çapında bir sertifika programı uygulamak için oluşturuldu:... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Norwalk Los Angeles
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
10 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
ATI College

Ultrason teknisyeni programının amacı, öğrencileri tıp alanında profesyonel bir fotoğrafçı olarak yetiştirmek, hasta ve tıbbi yönetim ile etkileşimde kişilerarası beceri ... [+]

Ultrason teknisyeni programının amacı, öğrencileri tıp alanında profesyonel bir fotoğrafçı olarak yetiştirmek, hasta ve tıbbi yönetim ile etkileşimde kişilerarası beceri geliştirmeye ulaşmak, ses dalgalarını kullanarak insan vücudunun resmini çekerken, muayene sürecinde yardımcı olmak, Uygun hasta bakımını uygulama becerisini geliştirmek, öğrencilerin yüksek kaliteli görüntüyü teşhis sürecine optimum bilgi ile işlemek ve sonografi mesleğinde çalışmak için anlama, tıbbi yetenek, problem çözme becerisi kazandırma becerisine sahip olmalarını sağlamak.

Bir Ultrason Teknisyeni Ne Yapar?

Bu programın mezunları bir hastanede, görüntüleme merkezinde, doktor ofisinde veya klinikte sağlık ekibinin bir üyesi olarak sorumlu bir pozisyonda olabilir. Görev aynı zamanda özel uygulamalarda, endüstride veya devlette de mevcut olabilir. Üst karın, pelvik alan, mikroskobik / scopik, damar ve arter anatomisi veya yüzeysel yapıların ultrasonografi yapmasını içerir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Norwalk Los Angeles
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
18 - 27 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku