ATI College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Müttefik sağlık programlarını öğreten on yıldan fazla deneyimi ile ATI College , genel ultrason ve ekokardiyografi eğitiminde liderdir. Program müfredatları, sağlık endüstrisinde heyecan verici bir kariyer için sizi tamamen ve tamamen hazırlayacak şekilde kapsamlı bir şekilde tasarlanmıştır.


ATI College , gelecekteki hedeflerini profesyonel bir kariyer alanında aşağıdaki hedeflere uygun olarak gerçekleştirmeye hazırlar:

Seçtikleri uzmanlık alanında bir kariyer için öğrencilerin mükemmel bir akademik ve profesyonel hazırlanması sağlamak.

 • Öğrenciler için yüksek başarı standartlarının geliştirilmesi ve sürdürülmesine yardımcı olmak.
 • Mesleki dünyada gerekli olan eleştirel düşüncenin gerekli teşvikini sağlamak.
 • Öğrencinin bu hedeflere ulaşmasında yardımcı olması için, ATI aşağıdakilerden oluşan profesyonel bir ortam oluşturmuştur:
  • Yüksek eğitimli bir fakülte
  • Mezunlara meslek alanlarında istihdam sağlamalarına yardımcı olan bir kariyer hizmetleri bölümü;
  • Kuramsal eğitimi, uygulamalı eğitim ile birleştiren kariyerle ilgili konulara ayrılmış bir müfredat, böylece öğrencilerin, işverenler tarafından yoğun talep gören çeşitli kariyer programlarında bilgi ve beceri kazanmalarını sağlamak;
  • Profesyonel bir işyerinde uyarılmış ortamda yürütülen modern ekipman üzerine uygulamalı eğitim;
  • Öğrencileri iş piyasasında profesyonel başarıya hazırlayacak profesyonel tutumun çoğunu taklit etmek üzere tasarlanmış katılım, davranış ve kıyafet politikaları.


ATI College , California Eğitim Yasası Bölüm 94311 uyarınca Özel Sonrası Orta Öğretim Bürosu (2535 Capitol Oaks Drive, Suite 400, Sacramento, California, 95833) tarafından onaylanmış özel bir kurumdur.

Kurumun, eski Mesleki ve Mesleki Eğitim Bürosu tarafından işletilmesi onaylanmış olmasına rağmen, kurumun yeniden faaliyete geçme başvurusu, bu bölüm uyarınca büro tarafından gözden geçirilmemiştir.


Tarihçe

ATI College , teknoloji odaklı programlara odaklanan özel bir meslek yüksekokuludur. Norwalk California'da bulunan ana kampüs, Ocak 1998'de faaliyete başlamış ve daha sonra Şubat 2004'te Tustin California'da ATI şube kampüsünü açmıştır.

Ağustos 2008'de, ATI şube kampüsü, giderek artan öğrenci nüfusunu daha iyi karşılayabilmek için yerini Santa Ana City'deki 1125 E. 17th Street Suite N251'e taşıdı. Kolej, Los Angeles ve Orange County'deki yetişkin öğrencilere kariyer odaklı mesleki programlar sunmaya devam ediyor.

Haziran 2013'te, ATI şube kampüsü, Norwalk şehrinde 12440 Firestone Boulevard Suite 2001'de ana okulla birleştirildi.


Misyon

ATI'nin misyonu, profesyonel iş-beceri eğitimi sağlayarak insanların yaşamlarını iyileştirmektir.

Bu tür öğrencileri öğretmek isteyen profesyonel ve eğitmenler olarak başarılı olmak isteyen öğrenciler, yüksek öğretim standartlarına bağlı bir öğrenme ortamını gerektirir.

ATI College , öğrencilerin seçtikleri alanda yüksek düzeyde bilgi birikimine sahip olma, analitik ve eleştirel düşünme becerilerini geliştirme, öz disiplinin önemini anlama, özgüven edinme, geliştirmeye yönelik olarak, bu ihtiyaçlara ve zorluklara cevap vermeyi amaçlamaktadır. Profesyonel tutum ve profesyonellik dünyasında işveren beklentilerini karşılama yeteneği.

ATI ayrıca, Ağustos 2002'den beri ulusal kabul görmüş bir akreditasyon kuruluşu olan Akreditasyon Komisyonu ve Akreditasyon Komisyonu (ACCSC) tarafından akredite edilmiştir.


tesis

ATI ana kampüsü 12440 Firestone Bulvarı'nda bulunmaktadır. Suite 2001, Norwalk, California. I-5 yakınında elverişli bir konumda bulunan Norwalk kampüsü, iyi aydınlatılmış ve klimalı olan laboratuvarlar, genel amaçlı sınıflar, öğrenci salonları ve idari ofisler ile donatılmış tesis ile toplu taşıma araçlarına kolay erişim sağlamaktadır.

Bilgisayar laboratuarları, eğitmenler için Pentium IV PC'ler ile donatılmış olup, her bir öğrenci istasyonu internet erişimli Pentium IV bilgisayar üniteleriyle donatılmış, konferans tipi bir ortamda 20 öğrenciye kadar oturma kapasitesine sahiptir.

Norwalk tesisinin yaklaşık toplam kare görüntüleri 12.000'dir. Görüntüleme laboratuvarları, öğrenci öğrenme deneyimlerini desteklemek için tıbbi malzemeler ile donatılmıştır. Hem ana hem de şube kampüsündeki her laboratuvar 2-D, 3-D ile donatılmıştır.

Okul kütüphanesi / kaynak merkezi, tüm kurs tekliflerini desteklemek için tasarlanan el kitaplarının, referans kitaplarının ve süreli yayınların güncel bir koleksiyonuna sahiptir.

Buna ek olarak, kütüphane özel eğitim, ders ve araştırma için altı bilgisayar istasyonu ile donatılmıştır.

Kütüphane, tüm öğrencilere, personele ve fakülte fakültesine bilgisayar hizmetleri sunmaktadır. Kütüphane çalışma saatleri pazartesiden cumaya 08: 00-10: 00 arası açıktır. Kütüphane hafta sonları ve tatil günlerinde kapalıdır.


Akreditasyon

ACCSC

ATI College , Akreditasyon Okulları ve Kolejleri Akreditasyon Kurumu tarafından akredite edilmiştir (2101 Wilson Bulvarı, Suite 302, Arlington, Virginia 22201).

BBPE

ATI College , California Eğitim Kodu Bölüm 94311 uyarınca Özel Postsecondary ve Eğitim Bürosu (2535 Capitol Oaks Drive, Suite 400, Sacramento, California, 95833) tarafından onaylanmıştır.

SEVIS

ATI College , 2003'ten bu yana göçmen olmayan yabancı öğrenciler için federal yasaya (ABD Göçmenlik ve Gümrük Muhafaza, Öğrenci ve Değişim Ziyaretçi Programı: SEVP MS 5600, DHS / ICE - 500 12. Cadde, SW, Washington, DC 20598-5600) göre yetkilendirilmiştir. ATI College , uluslararası öğrencilere ve değişim ziyaretçileri programına uygun olarak uluslararası öğrencilere I-20 öğrenci vizesi vermeyi onayladı.

ED

ATI College , 1965 tarihli Yüksek Öğretim Yasası'nın IV. Bölümü'nün 2004'ten beri ABD Eğitim Bakanlığı (400 Maryland Avenue, SW Washington, DC 20202-5140) tarafından yetkilendirilmiş öğrenci mali yardım programlarına katılmaya onaylıdır.

VR

ATI College , Gazi İşleri Dairesi ve Kaliforniya Rehabilitasyon Bölümü'nden öğrenim yardımını kabul etmeye yetkilidir.

Konumlar

Norwalk

Address
Norwalk Campus
12440 Firestone Blvd. Suite 2001

90650 Norwalk, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri

Los Angeles

Address
3460 Wilshire Blvd., Suite 550
90010 Los Angeles, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri