Barcelona College of Chiropractic - BCC

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Kayropraktik dünyanın en büyük doğal sağlık meslektir. Şimdi kurulan 70 ülkedeBu hızla büyüyen disiplin ağırlıklı Kuzey Amerika ve Anglo-Sakson ülkelerde bulunan akredite kolej / üniversitelerde eğitim 90000 uzmanları vardır.

Kayropraktik birincil temas sağlık meslek Bu de dünya çapında bir dizi ülkede kurulmuştur. Özellikle omurga - - Kiropraktik vücudun yapısı arasındaki ilişkiye odaklanır ve sinir sistemi tarafından düzenlenir gibi işleyen ediyor.

Masörler ne ilaç ne de ameliyat kullanır, ancak bunun yerine fonksiyonel sorunları düzeltmek ve kendini iyileşmek için vücudun doğal yeteneğini desteklemek amacı ile omurga ayarlamalar sağlayan odaklanan bir yaklaşım sunuyoruz.

A Kayropraktik Barcelona Koleji:

Kayropraktik bilim, sanat ve felsefe öğretir, Kayropraktik dünyanın ilk iki dilli üniversite mi, Uluslararası mi , Öğrenci merkezli mi Akreditasyon süreci doğru üstlenmektedir, Kampüsünde bulunan ve gelen Kayropraktik bir yüksek lisans erişmenizi sağlar mı, İspanya'nın önde gelen Üniversite (Universitat Pompeu Fabra), Güzel bir Akdeniz kenti merkezinde dayanır. Barselona ve Chiropractic ...

Ne güzel bir kombinasyon!

Konumlar

Barselona

Fundación Privada Quiropractica

Address
Barcelona College of Chiropractic - BCC
C/ Balmes, 132, Barcelona, Spain
idEC Building, 4th floor

08008 Barselona, Katalonya, İspanya
Telefon
+34 935 42 28 22

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin