Resmi açıklamayı okuyun

Mühendislik Fakültemiz İskoçya'da en büyüğüdür. Biz de İngiltere'nin en büyük, en donanımlı mühendislik fakülteleri birisin.

Biz 100 ülkeden 5.000 'den fazla öğrenciye eve geldik. Sen bizim sekiz dünyanın önde gelen bölümlerinden herhangi öğrenim seçebilirsiniz.

40 lisans, lisansüstü ve mesleki gelişim kursları Bizim etkileyici aralığı size ihtiyaçlarına uygun bir mühendislik eğitimi sunuyoruz.

Bizim personel ve öğrenciler bugün toplumun karşı karşıya bulunduğu küresel sorunların çoğuna çözüm sunan, gerçek bir etki yapar araştırma yürütmek.

Eğer mühendislik alanında kariyer konusunda ciddi iseniz, Strathclyde olması yerdir.

Neden mühendisliği için Strathclyde seçin

Bir Chartered Engineer olabilir

Tüm lisans Mühendislik programları tamamen ilgili meslek Mühendislik kurumları tarafından akredite edilmiştir. Bu mezunlarımızın Chartered Engineer durumu için uygun olmayı sağlar. Bizim lisansüstü derece birçoğu da akredite edilmiştir.

Biz mühendislik dersleri geniş bir yelpazede var

Biz disiplinleri geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır üzerinde 40 lisans dersleri sunuyoruz. Bizim yüksek lisans ders portföyü de 40 dersler vardır ve İngiltere'de büyük biridir. Bizim sekiz bölümlerinden birinde bizim öğretilen dersleri okuyabilirsiniz:

mimari Biyomedikal Mühendisliği Kimya ve Proses Mühendisliği http://www.strath.ac.uk/courses/?subject=Civil ve çevre mühendisliği & level_ug = true & level_pgt = true & level_pgr = true Tasarım, İmalat ve Mühendislik Yönetimi Elektronik ve Elektrik Mühendisliği Mekanik ve Uzay Mühendisliği http://www.strath.ac.uk/courses/?subject=Naval mimari okyanus ve deniz mühendisliği & level_ug = true & level_pgt = true & level_pgr = true

Size iş emellerini gerçekleştirmek için yardımcı olabilir

Güçlü sanayi bağlantıları Mezunlarımızın yaklaşık% 90 tam zamanlı işlerde veya mezun altı ay içinde daha fazla çalışma olduğundan emin olun.

Biz burs geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz

Biz en büyük portföylerinden birine ettik Burslar İngiltere'de herhangi Mühendislik Fakültesi teklif.

Bizim araştırma mükemmellik yararlanacaksınız

Ve büyüyen - Biz 85.000.000 £ İngiltere'de büyük araştırma portföylerinden birine ettik.

Bizim bölümlerinin üç araştırma gücüne İskoçya'da ilk sırada yer aldı. Bizim sekiz bölümler Yedi araştırma gücü (REF 2014) İngiltere'de ilk 10 sıralaması.

Araştırmamız bir göz atın.

Biz sanayi ile güçlü bağları var

Öğrencilerimiz genellikle gerçek sanayi zorluklar üzerinde çalışmak için fırsat verilmiştir. Bu dış şirketler tarafından atanan projelerin şeklini alır.

Bizim lisans öğrencilerine benzersiz yıllık işe alma ve ağ akşam yemeği, 'Gala' yarar. Neredeyse 50 mezun işe şirketleri yemeğine katılmak.

Bizim Bilgi Transferi Ortaklığı performansı için bir numaralı İskoç üniversite sensin. Biz İngiltere'de ilk üçe konum.

Strathclyde İngiltere'de girişimci üniversiteler ligde yedinci olduğunu. Biz bugüne kadar 40'dan fazla spin-out şirketleri oluşturduk. Biz de daha fazla, 160 patent ve lisans anlaşmaları var. Bunlar telif geliri de € 56M daha yarattı.

Biz dünya standartlarında tesisler var

Biz son zamanlarda Mühendislik tesisleri ve destek altyapısının bir 40.000.000 £ yatırım programı tamamladık. Bir öğrenci olarak state-of-the-art ekipman ve çalışma alanları erişebilirsiniz.

Bizim tesisler hakkında daha fazla bilgi edinin.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MSc

University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Msc Eğer araştırma, sanayi veya NHS bir kariyer ile ilerleme yardımcı biyomedikal mühendisliği alanında geniş bir eğitim sağlayan modüler bir dönüşüm derstir. ... [+]

[-]
Birleşik Krallık Glasgow
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
12 - 21 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Bu Yüksek Lisans programı, klinik olarak ilgili sorunlara yönelik uygulamalar ve çözümler üretmek için mühendislik ve tıp bilimleri bilgisini teknoloji ve uygulamadaki ge ... [+]

Neden bu ders?

Bu Yüksek Lisans programı, klinik olarak ilgili sorunlara yönelik uygulamalar ve çözümler üretmek için mühendislik ve tıp bilimleri bilgisini teknoloji ve uygulamadaki gelişmelerle birleştirir./>

Özürlülüğün bir nüfusa ve toplumun yaklaşımlarına küresel olarak etkisi göz önüne alınırken, bu klinik alanda Masters seviyesinde bir derece sağlar.

Protez ve ortezi belirli bir derecede sunan, dünyadaki birkaç programdan biridir. Ulusal protez ve ortoteksizm merkezi (NCPO), bu alanda kaliteli eğitim için uluslararası bir üne sahiptir. Ulusal Yetkilendirme Görevlisi (NCPO) personeli hem ulusal hem de uluslararası düzeyde araştırma ve klinik uygulamada yer almaktadır.... [-]

Birleşik Krallık Glasgow
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Yüksek Lisans

University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Bu Yüksek Lisans ders mühendisleri tanı ve hastaların tedavisinde kullanılan tıbbi cihazların bilgi ve anlayışa sahip fiziksel bilim adamları sağlar. Tabii Mühendislik, Y ... [+]

Tıbbi Cihazlar Msc

Bu Yüksek Lisans ders mühendisleri tanı ve hastaların tedavisinde kullanılan tıbbi cihazların bilgi ve anlayışa sahip fiziksel bilim adamları sağlar.

Tabii Mühendislik, Yaşam Bilimleri ve Fizik Bilimleri meslektaşları ile Tıbbi Cihazlar ve Sağlık Teknolojileri Doktora Eğitimi EPSRC finanse edilen Merkezi (CDT) personeli tarafından teslim edilir. Başka NHS ve klinik danışmanların giriş de var.

Eğitim programı size danışmanı gelen yönü ile kendi araştırma projesi konularını araştırmak için izin mevcut yaşam bilimleri konularında temel bilgi ve terminoloji ile donatıyor.

Pratik yaşam bilimleri teknikleri deneyim ve disiplinlerarası proje çalışmaları takdir elde edersiniz.... [-]

Birleşik Krallık Glasgow
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku