University of Birmingham - College of Medical and Dental Sciences

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Birmingham Üniversitesi'nde Tıp ve Diş Hekimliği Bilimleri Koleji, araştırma ve eğitim tıp, tıp, diş hekimliği, hemşirelik ve fizyoterapi için önemli bir uluslararası merkezidir. Sağlık ile ilgili araştırma ve eğitim bir araya getiren, Üniversite aşağıdaki beş okulların oluşur: Klinik Kanser Bilimler ve Deneysel Tıp, Diş Hekimliği, Sağlık ve Nüfus Bilimleri ve Dokunulmazlık ve Enfeksiyon.

College ana üssü Üniversitesi ve yeni Queen Elizabeth Hastanesi'nde, Üniversite Hastaneleri Birmingham NHS Foundation Trust ana kampüsünde arasında hemen yatıyor. Diğer önemli NHS Trust binaları Birmingham Kadın Hastanesi ve amberbaris (Psikiyatri) Hastanesi de dahil olmak üzere, aynı kampüste de bulunmaktadır. Biz personel 1400 üye ile beş Üniversite kolejler en büyükleridir.

eğitim Kolej lisans ve lisans öğretilen ve araştırma programlarının etkileyici bir portföyü sunmaktadır. Her düzeyde programlar mümkün olan en iyi öğrenme deneyimi sunmak, İngiltere'nin en saygın klinisyenler ve sağlık çalışanlarının bazı teslim edilir. Mesleki gelişim (SMG) eğitimine devam geniş bir yelpazede size bilgi ve becerileri kontör ve öncesinde oyunun kalmak için birkaç hafta da sadece birkaç saat edinilebilir. Çoğu kurslar bizim bünyesinde konferans olanakları arasında sunulmaktadır, toplantı, eğitim ve ara odaları, delegeler için sanat AV ekipmanları ve iş olanakları devletin bir dizi vardır Mesleki Gelişim, Merkezi.

Kolej Ulusal Sağlık Servisi, hayır kurumları, spor kuruluşları ve özel sektör sağlık ile yakın bir ilişki vardır. Bu hasta bakımında gerçek iyileştirmeler içine araştırma çevirisini kolaylaştırır. Kolej İngilizce West Midlands genelinde eğitim hastaneleri, temel sağlık kurumlarının ve eğitim uygulamalarının birçoğu ile yakından çalışır. Öğrenciler örgütlerinin geniş bir yelpazede genelinde çalışan ve çeşitli kültür ve West Midlands demografik yaşayarak bilgi ve deneyimlerini genişletmek için teşvik edilir.

Konumlar

Birmingham

University of Birmingham, College of Medical and Dental Sciences

Address
College of Medical and Dental Sciences
University of Birmingham
Edgbaston


B15 2TT Birmingham, İngiltere, Birleşik Krallık
Telefon
+44 121 414 3858