Brunel Medical School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Eylül 2021'den itibaren Tıpta 5 yıllık lisans derecesini tanıtmaktan heyecan duyuyoruz. Tıp Lisansı, Cerrahi Lisans (MBBS). Yeni Brunel Medical School , Sağlık ve Yaşam Bilimleri Brunel Medical School bir parçasıdır. 5 yıllık Tıp MBBS'miz İngiltere ve AB dışından öğrencilere açıktır. İlk fırsatta, İngiltere ve AB'den (onaylanacak) öğrencilere tıp diplomamızı yakın gelecekte sunmamızı sağlamak için Sağlık Eğitimi İngiltere ve Öğrenci Ofisi ile görüşeceğiz.

Neden Brunel'de Tıp eğitimi almalı?

Londra ve İngiltere'nin Güney Doğu'sunu kapsayan klinik yerleşimler

 • Brunel'deki tıbbi eğitiminiz sırasında çok çeşitli klinik yerleşimler üstleneceksiniz. Burada sadece klinik bilgilerinizi gerçek yaşamdaki klinik durumlara uygulama fırsatınız olacağını gözlemlemeyeceksiniz.

Burslar

 • Brunel Medical School , 2021/22 girişi için özellikle MBBS Medicine için 10 burs verecek. Bilgi için burs web sayfasını ziyaret ediniz.

Toplum tıbbına odaklanma

 • MBBS'nin Tıp'ta heyecan verici bir unsuru, klinik bilgilerinizi yerel topluluklarımıza nasıl uygulayacağınızdır. Sadece bir hastanın sağlığını değil, herkes için iyi sağlığı nasıl sağlayacağınızı öğrenerek 'daha büyük resme' bakacaksınız. Yerel olarak kazanılan bu değerli deneyim, dünyadaki topluluklara fayda sağlamak için uygulanabilir.

Tıp bilimini ve 'sanatını' öğrenin

 • Burada Brunel'de bilimi tek başına öğretmiyoruz, neden öğrendiğinizi bilmeniz gerekecek. Tıp bilimi hakkında her şeyi öğreneceksiniz - doktorların karar vermeye yardımcı olmak için güncel bilimsel araştırmaları nasıl kullandıkları. Ayrıca tıbbın 'sanatını' da öğreneceksiniz - kanıta dayalı tıbbın her hastaya nasıl uygulandığını.

'Dünya' tıbbı için hazırlanın

 • USMLE veya MCCEE'yi almak isteyenler için uzman tavsiyesi, desteği ve rehberliği sağlayacağız .
 • Karşılaştığımız 21. yüzyılın zorlukları, sağlık üzerindeki etkisi ve bunun hasta bakımı ile nasıl ilgili olduğu hakkında bilgi edineceksiniz. Küresel ölçekte önleme, halk sağlığı, rehabilitasyon ve klinik tıbbın diğer yönlerinin önemini keşfedeceksiniz. Sizi sadece İngiltere'de ve kendi ülkenizde değil, aynı zamanda dünya çapında tıpta uygulamaya hazırlayacağız.
 • Gelişmiş 'dijital' dünya - Yenilikçi müfredatımız sayesinde yapay zeka, robotik, sanal gerçeklik ve sanal istişareler yapma gibi bir dizi teknolojiyi deneyimleyeceksiniz.
 • Gelişen dünya - Modern teknolojinin pek çok yönü olmayan hastanın belirti ve semptomlarını göz önünde bulundurarak tıp pratiği yapmak için eğitim alacaksınız. Bazı durumlarda elektriksiz!

Birincil Tıbbi Yeterlilik

 • İngiltere'de bir tıp diploması tüm dünyada tanınmaktadır. GMC'ye geçici kayıt ve Vakıf 1 / İkamet Yılı 1 yayınlarında uygulama lisansı sağlayan Birincil Tıbbi Yeterlilik ile mezun olacaksınız.

Uluslararası topluluğumuzun bir parçası olun

 • Dünya öğrencileri Brunel'i ev olarak adlandırıyor, gurur duyduğumuz bir şey. Aslında, Brunel'de temsil edilen dünya ülkelerinden 150'si var, bu size çeşitli, küresel bir topluluğun parçası olarak yaşama ve çalışma fırsatı sunuyor.

West London kampüsümüzde öğrenci konaklama garantisi

 • Kampüste çeşitli konaklama seçeneklerine sahip 4.500'den fazla modern, konforlu ve güvenli odamız bulunmaktadır.

130580_Box-image-x700.jpg

"Sizi 21. yüzyıl tıbbına çeşitli klinik ve toplum ortamlarında hazırlamayı amaçlayan birinci sınıf tıp fakültemizle gurur duyuyoruz. Özellikle, hem fiziksel hem de zihinsel sağlık hizmeti, dijital teknoloji sunumundaki ilerlemelerle desteklenen toplumda giderek daha fazla sunulmaktadır. Dünyada tıp uygulamak için bilgi, beceri, esneklik ve hasta merkezli odak ile doktorlar üreteceğiz. "

Profesör Paul Hellewell

Provost ve Dekan Yardımcısı, Sağlık ve Yaşam Bilimleri Fakültesi

Konumlar

Uxbridge

Address
Brunel University London,
Kingston Lane

UB8 3PH Uxbridge, İngiltere, Birleşik Krallık