BCNH College of Nutrition & Health

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

17 yıl önce kurulmuş olan BCNH , alanında saygın öğretim üyeleri, uzmanlar tarafından sunulan kanıta dayalı bir müfredat ile akademik ve klinik mükemmelliği ile bilinir.

Esnek Öğrenme

Tüm BCNH kursları akılda esneklik ile tasarlanmıştır. Öğrencilerimizin çoğu çalışmalarını ya da aile taahhütlerinin yanı sıra çalışmalarını tamamlar, bu nedenle öğrencilerimizin kendilerine uygun bir zamanda çalışabilmelerini sağlamak için en son teknolojiyi kullanırız. Öğrenciler kişisel olarak sınıflara katılmayı, çevrimiçi ortamda çevrimiçi katılmayı veya kayıtları kendi zamanlarında izlemeyi seçebilirler.

three people sitting in front of table laughing togetherBrooke Cagle / Unsplash

Akreditasyonlar

Hem Beslenme Terapisi Diploması hem de Beslenme Terapisi BSc (Hons) NTEC tarafından akredite edildiğinden, mezunlarımız Bölüm tarafından desteklenen Tamamlayıcı ve Doğal Sağlık Konseyi (CNHC) tarafından tutulan profesyonel siciline hızlı giriş için başvurabilirler. Sağlık

Akademik mükemmellik

BCNH'de, mükemmel Beslenme Uygulayıcıları olmak için öğrencilerimize en kapsamlı eğitimi sunma konusunda tutkuluyuz.

Kanıta dayalı Fonksiyonel Tıbbı öğretiyoruz, bu nedenle mezunlarımızın yayınlanmış araştırma makalelerini değerlendirmek için daha donanımlıyız. Araştırma becerilerini, araştırmaları nasıl bulacağınız ve okuyacağınız ile başlayıp, çalışmaları eleştirel bir şekilde değerlendirebilme yeteneği ile daha sonraki yıllarda başlayacağız.

Öğretim elemanlarımız kendi alanlarında uzman kişilerdir ve beslenme terapisinde en son araştırmalar ve gelişmeler hakkında size eğitim verilecektir.

“Mekanizmalar” - tüm öğrencilerimiz ve mezunlarımız BCNH'yi mekanizmalarla ilişkilendiriyor!

Temel olarak bu, örneğin bir gıda veya besin maddesinin 'neden' veya 'nasıl' vücutta etkileyebileceği fizyolojik süreçleri anlayarak müşteriniz için faydalı veya zararlı olabileceğini anlamakla ilgilidir. Mekanizmalarınızı bilmek hem müşterileriniz hem de diğer sağlık profesyonelleri tarafından ciddiye alınmak için gerçekten önemlidir.

Kapsamlı eğitim - kurslarımız mevcut beslenme terapisi araştırmalarının kapsamlı bir kapsamını sağlar ve müfredat her yıl güncellenir (örneğin, son eklemeler bağırsak mikroflorasının ve onun sağlık üzerindeki etkilerini ve Beslenme Terapisi için genetik testlerin yararlarını / sınırlarını kapsamlı bir şekilde araştırmayı içerir) )

Konumlar

Londra

Address
17-18, Barkat House, 116 -118 Finchley Road, Londo
NW3 5HT Londra, İngiltere, Birleşik Krallık