Resmi açıklamayı okuyun

17 yıl önce kurulmuş olan BCNH , alanında saygın öğretim üyeleri, uzmanlar tarafından sunulan kanıta dayalı bir müfredat ile akademik ve klinik mükemmelliği ile bilinir.

Esnek Öğrenme

Tüm BCNH kursları akılda esneklik ile tasarlanmıştır. Öğrencilerimizin çoğu çalışmalarını ya da aile taahhütlerinin yanı sıra çalışmalarını tamamlar, bu nedenle öğrencilerimizin kendilerine uygun bir zamanda çalışabilmelerini sağlamak için en son teknolojiyi kullanırız. Öğrenciler kişisel olarak sınıflara katılmayı, çevrimiçi ortamda çevrimiçi katılmayı veya kayıtları kendi zamanlarında izlemeyi seçebilirler.

three people sitting in front of table laughing togetherBrooke Cagle / Unsplash

Akreditasyonlar

Hem Beslenme Terapisi Diploması hem de Beslenme Terapisi BSc (Hons) NTEC tarafından akredite edildiğinden, mezunlarımız Bölüm tarafından desteklenen Tamamlayıcı ve Doğal Sağlık Konseyi (CNHC) tarafından tutulan profesyonel siciline hızlı giriş için başvurabilirler. Sağlık

Akademik mükemmellik

BCNH'de, mükemmel Beslenme Uygulayıcıları olmak için öğrencilerimize en kapsamlı eğitimi sunma konusunda tutkuluyuz.

Kanıta dayalı Fonksiyonel Tıbbı öğretiyoruz, bu nedenle mezunlarımızın yayınlanmış araştırma makalelerini değerlendirmek için daha donanımlıyız. Araştırma becerilerini, araştırmaları nasıl bulacağınız ve okuyacağınız ile başlayıp, çalışmaları eleştirel bir şekilde değerlendirebilme yeteneği ile daha sonraki yıllarda başlayacağız.

Öğretim elemanlarımız kendi alanlarında uzman kişilerdir ve beslenme terapisinde en son araştırmalar ve gelişmeler hakkında size eğitim verilecektir.

“Mekanizmalar” - tüm öğrencilerimiz ve mezunlarımız BCNH'yi mekanizmalarla ilişkilendiriyor!

Temel olarak bu, örneğin bir gıda veya besin maddesinin 'neden' veya 'nasıl' vücutta etkileyebileceği fizyolojik süreçleri anlayarak müşteriniz için faydalı veya zararlı olabileceğini anlamakla ilgilidir. Mekanizmalarınızı bilmek hem müşterileriniz hem de diğer sağlık profesyonelleri tarafından ciddiye alınmak için gerçekten önemlidir.

Kapsamlı eğitim - kurslarımız mevcut beslenme terapisi araştırmalarının kapsamlı bir kapsamını sağlar ve müfredat her yıl güncellenir (örneğin, son eklemeler bağırsak mikroflorasının ve onun sağlık üzerindeki etkilerini ve Beslenme Terapisi için genetik testlerin yararlarını / sınırlarını kapsamlı bir şekilde araştırmayı içerir) )

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Diploma

BCNH College of Nutrition & Health

BCNH Seviye 6 Diploma kursları, yüksek kalitede bir eğitim isteyen, ancak tam bir BSc (Hons) programına bağlı kalmak için zamana veya mali kaynağa sahip olmayan adaylar i ... [+]

BCNH Seviye 6 Diploma kursları, yüksek kalitede bir eğitim isteyen, ancak tam bir BSc (Hons) programına bağlı kalmak için zamana veya mali kaynağa sahip olmayan adaylar için tasarlanmıştır.

BCNH'de Diploma ve BSc (Hons) öğrencileri birlikte çalışıyor ve aynı beslenme ile ilgili modülleri tamamlıyor. Bu nedenle, Diploma kursları üzerinde çalışılan tüm BCNH modülleri, Greenwich Üniversitesi tarafından 4, 5 veya 6 seviyelerinde derecelendirilmiştir.

Üniversite, BCNH modüllerinin içerikten değerlendirme yöntemlerine, işaretleme ve kalite kontrolüne kadar tüm yönlerini denetler.

Bu, Diploma öğrencisiyken bile, derece düzeyinde verilen bir eğitim aldığınıza emin olabileceğiniz anlamına gelir. Tek fark, BSc (Hons) öğrencilerinin de Üniversiteye kayıtlı olması ve BCNH modüllerinin yanında ek Üniversite modülleri olması.... [-]

Birleşik Krallık Londra
Ağustos 2020
Ingilizce
Yarı zamanlı
3 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku