Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın çoklu Önlisans Dereceleri (Ön Lisans Derecesi) programlar içinde Tıp Hazırlık Programı içinde Lander, Amerika Birleşik Devletleri 2023/2024

1 Ön Lisans Derecesi programlar içinde Tıp Hazırlık Programı içinde Lander, Amerika Birleşik Devletleri 2023/2024

genel bakış

Tıp Fakültesi Kabul Sınavına hazırlanmak isteyen öğrenciler için ön-med dersleri bir zorunluluktur. Biyoloji, fizik, nörobilim ve kimya gibi konuları araştırmak için önkoşul öncesi ders, bir öğrencinin başvurmak istediği okula bağlı olarak biraz farklılık gösterecektir.

ABD, uluslararası öğrenciler için dünyanın en popüler destinasyonu olmaya devam ediyor. ABD'deki üniversiteler dünya sıralamalarına hükmediyor ve ülke ayrıca çok çeşitli heyecan verici eğitim yerleri sunuyor. Devlet üniversite sistemleri kısmen eyalet hükümetleri tarafından sübvanse edilir ve yüz binlerce öğrencinin bulunduğu eyalete yayılmış birçok kampüse sahip olabilir.

Daha prestijli işlerde çalışmak isteyen bireyler yüksek öğrenimlerine kolej ve üniversitelerde önlisans derecesi alarak başlayabilirler. Öğrenciler bu dereceyi aldıktan sonra bilgilerini ve dünya görüşlerini geliştirdikleri gibi profesyonel niteliklerini de geliştireceklerdir.

Daha fazla oku

filtreler

 • Ön Lisans Derecesi
 • Amerika Birleşik Devletleri
 • Sağlık Hizmeti
 • Tıp Hazırlık Programı
Çalışma alanları
 • Sağlık Hizmeti (1)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

  İlgili çalışma alanları