Keystone logo

17 Ön Lisans Derecesi programlar içinde Tıbbi Yardım 2024

filtreler

filtreler

  • Ön Lisans Derecesi
  • Sağlık Hizmeti
  • Yardımcı Sağlık
  • Tıbbi Yardım
Çalışma alanları
  • Sağlık Hizmeti (17)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Ön Lisans Derecesi programlar içinde Tıbbi Yardım

Bir önlisans genellikle tamamlamak için iki yıl sürer bir lisans derecesidir. Bu derece bir lisans derecesi daha lise diploması ama az daha eğitim vermektedir. Bir önlisans dünyanın çeşitli ülkelerinde farklı isimlerle anılır.

Tıbbi yardım bir önlisans nedir? Yardım Tıbbi An Associates tıbbi asistanlar için sertifikasyon sınavına hazırlar çalışmanın bir derstir. Öğrenciler hematoloji, venipunktür, idrar ve mikrobiyoloji ile ilgili teknik bilgiye sahip. Bu kurslar öğrencilerin tıbbi prosedürler ve grafik ile yardımcı, hasta bakımı yeterlilik elde etmenize yardımcı olacaktır. Öğrenciler genellikle flebotomi, sağlık sigortası, kodlama, EKG ve hasta bakımı gibi onları ilgilendiren bir tıbbi alana odaklanmak edebiliyoruz.

Birçok öğrenci, çünkü sunduğu hazırlık derecesi bu tür sürdürmeye seçin.Bu 16 ay yıl iki dersin sonunda öğrenciler sınav sayısız oturmak ve tıbbi yardım alanına girmek için hazır olacak.

Yardım Tıbbi bir Associates pursing maliyeti katılmak isteyen okul bağlı olarak büyük ölçüde değişecektir, okul ve çevrimiçi veya kişi dersleri almak isteyip istemediğinizi konum. Bu sizin hedeflerinize uygun bir programı bulmak çok önemlidir.

Eğer bu derece tamamladıktan sonra, genellikle bir sürü size açık bir tıbbi yardım fırsatlara sahip olacaktır. Bir klinik tıp asistanı, bir EKG teknisyeni, bir ön büro müdürü, bir tıbbi ofis yöneticisi veya flebotomi teknisyeni olmak mümkün olabilir. Sen mükemmel müşteri hizmeti vermek ve prosedürlerin çeşitli diğer tıp uzmanları yardım etmeye hazır olacaktır.

Tıbbi yardım alanında ön lisans derecesi sunan birçok okul bulunmaktadır. Bu derslerden biri için uygulanması kolaydır.Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.