Keystone logo

15 Ön Lisans Derecesi programlar içinde Sağlık Teknolojisi 2024

filtreler

filtreler

  • Ön Lisans Derecesi
  • Sağlık Hizmeti
  • Sağlık Teknolojisi
Çalışma alanları
  • Sağlık Hizmeti (15)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Ön Lisans Derecesi programlar içinde Sağlık Teknolojisi

sizin için olabilir bir ortak derecesini elde, belirli bir disiplin içinde bir başlangıç ​​veya alt-bölümü programı arıyorlar. Bu program küçük ve halk eğitim tipik mevcuttur ve size çalışmalarına devam planlıyorsanız, sonradan kredileri aktarmak mümkün olabilir.

tıp teknolojisindeki bir önlisans nedir? Bu derece modern sağlık hizmetlerine gerekli olan araçları, prosedürler ve teknoloji öğrencilere tanıttı dinamik bir programdır. Odak genel teknoloji yerine tek bir alanda olduğundan, bilginin geniş bir genişlik karşılamak için kurslar bekleyebilirsiniz. müfredata görünebilir bazı sınıfların örnek toplama, immünoloji, flebotomiyi, klinik uygulamalar ve hasta bakımı sayılabilir.

Programın genel yapısı kariyer seçimleri bir dizi için seçenekler açarak öğrencilere yarar.sağlık sektöründe gelişmeye devam ettikçe, bu derece kazanmak mezunları için büyük bir avantaj olabilir.

Sen okulda kabul ofisinden ayrıntılı harcama raporu elde edebilirsiniz. Onlar tıp teknolojisi önlisans programına kayıt yaptıran maliyeti en doğru bilgi vermek mümkün olacaktır.

tıbbi teknoloji alanında ön lisans derecesi elde öğrenciler için en popüler işyerleri biri laboratuvarıdır. Program tipik olarak örnek toplayıcı olarak pozisyonlarda, böylece veri processer ve sonuçları analisti tüm potansiyel iyi uyan vardır, bir laboratuvarda mevcut araçların birçok öğrencilerine olacaktır. Bu tür tıbbi ofislerinde yardımcısı pozisyonları gibi diğer kariyer yolları, çok kullanmak için sağlık öğrencilerin bilgilerini koyabilir. mezunları için başka bir ortak pozisyon bu tür ortamlarda kullanılan tıbbi teknolojiyi kullanarak klinik prosedürler ile yardımcı, klinik yardımcısıdır.

Bazı ön lisans online sunulmaktadır ve uzun mesafe çalışma seçenekleri ile tıbbi teknoloji programı ile bir okul bulmak mümkün olabilir. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.