HEALTHCARESTUDIES

Önlisans Dereceleri içinde Tıp Kuzey Amerika'da 2020

İki yıllık bir eğitim sonrasında kazanılan önlisans derecesi öğrencilerin dört yıllık programa geçişine ya da giriş seviyesindeki işlere girmesine yardımcı olmaktadır. Öğrenciler farklı disiplinlerden seçim yaparak kariyerlerini ve mesleklerini kendileri yönlendirebilirler.

Tıp alanı, insan hastalıklarının ve yaralanmalarının teşhisi, önlenmesi ve tedavisi ile ilgilidir. Tıp öğrencileri, insan vücudu ve eczacılık ve cerrahi gibi konular hakkında derinlemesine bilgi kullanarak, hasta insanlara şifa ve bakım yapmayı öğrenirler.

Amerika Birleşik Devletleri genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak bilinen Kuzey Amerika'da büyük bir ülke olduğunu, ya da sadece "Devletleri ". Aynı zamanda dünyanın 'nin üçüncü büyük nüfusu milyon 310 fazla insan toplar. Bu aynı zamanda büyüyen banliyölerinde, ve geniş, ıssız ve doğal güzel alanları ile kalabalık şehirleri içerir.

Önlisans Derecesi içinde Tıp Kuzey Amerika'da

2 Sonuçlar Tıp, Kuzey Amerika Filter

North Iowa Area Community College
Amerika Birleşik Devletleri, Mason City
Önlisans
01 Sep 2020
<
Tam zamanlı
<
2 yıl
Ingilizce
Kampüs

Tıp Üçüncü Dönem Dördüncü Dönem Not: Yabancı Dil Gereği için transfer kurumla edin. Kabul şartları kurumdan kuruma değişir. Transfer kurumunuza başvurun veya yardım için NIACC ...

Devamını oku

Yardım, tıbbi önlisans derecesi

Southern Technical College
Amerika Birleşik Devletleri, Bonita Yayları + 8 Daha fazla
Önlisans
01 Sep 2020
<
Tam zamanlı
<
72 hafta
Ingilizce
Kampüs

Tıp Southern Teknik Koleji Ön Lisans size sağlık alanında bir kariyer için hazırlamak yardımcı olabilir yardımcı olmak. Birçokları için, sağlık alanında çalışan sadece bir rüy ...

Devamını oku