HEALTHCARESTUDIES

Kuzey Amerika'da Tıp Hazırlık Programı Önlisans Dereceleri Araştır 2020

Önlisans dereceleri orta öğretimden mezun olduktan sonra yeni yollar arayan öğrenciler için mükemmel bir seçimdir. Çoğu öğrenci yaklaşık iki yıl içinde bitirmektedir ama bu dereceler genellikle bir ila üç yılda tamamlanabilir.

Tıp öncesi öğrencilerin çoğu tıp alanında lisansüstü çalışmalara hazırlanmak istiyorlar, ancak öğrencilerin seçtikleri lisans ana dalları çok farklı olabilir. Öğrenciler düzenli olarak büyük bir bilim alanı seçerler, ancak son yıllarda daha liberal sanat mezunları tıp fakültesine başvuruyorlar.

Günümüz imparatorluklar yerli uygarlıklardan, Kuzey Amerika eller âlimleri sunmak için eğitim fırsatlarının bol vardır. Farklı kültürlerin bir dizi ile dolu, öğrencilerin çok yönlü bir şekilde kendilerini de eğitmek olabilir.

Kuzey Amerika'da Tıp Hazırlık Programı Önlisans Dereceleri Hepsini İncele 2020

3 Sonuçlar Tıp Hazırlık Programı, Kuzey Amerika Filter

Tıp Öncesi ve Eczacılık Öncesi Bilim Dalı

Raritan Valley Community College
Fen bilimleri önlisans
Ağu 2020
<
Tam zamanlı
<
2 yıl
Ingilizce
Kampüs

Tıp Öncesi ve Eczacılık Öncesi Bilim lisans programı, tıp, diş hekimliği, veteriner hekimliği veya eczane alanlarına girmek isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. Tıp, diş he ...

Devamını oku

Central Wyoming College
Önlisans
<
Tam zamanlı
Ingilizce
Kampüs

Devamını oku

Önceden mesleki programlar

Seward County Community College
Önlisans
Eyl 2020
<
Tam zamanlı
<
2 yıl
Ingilizce
Kampüs

SCCC, ön dişhekimliği, ön mühendislik, pre-med, ön eczacılık, fizik öncesi terapi ve veterinerlik öncesi seçenekler gibi ön-profesyonel program çeşitleri sunmaktadır. ...

Devamını oku