HEALTHCARESTUDIES

ABD'nde Tıp Hazırlık Programı Önlisans Dereceleri Karşılaştır 2020

Önlisans dereceleri orta öğretimden mezun olduktan sonra yeni yollar arayan öğrenciler için mükemmel bir seçimdir. Çoğu öğrenci yaklaşık iki yıl içinde bitirmektedir ama bu dereceler genellikle bir ila üç yılda tamamlanabilir.

Medikal öncesi eğitim, öğrencileri tıbbi alanda doktora tez çalışmasına hazır hale getirir. Önceden med dersleri olarak kabul edilen biyoloji, nörobilim, fizik ve kimya gibi lisans dersi gereklilikleri vardır.

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

ABD'nde Tıp Hazırlık Programı Top Önlisans Dereceleri 2020

3 Sonuçlar Tıp Hazırlık Programı, Amerika Birleşik Devletleri Filter

Tıp Öncesi ve Eczacılık Öncesi Bilim Dalı

Raritan Valley Community College
Fen bilimleri önlisans
Ağu 2020
<
Tam zamanlı
<
2 yıl
Ingilizce
Kampüs

Tıp Öncesi ve Eczacılık Öncesi Bilim lisans programı, tıp, diş hekimliği, veteriner hekimliği veya eczane alanlarına girmek isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. Tıp, diş he ...

Devamını oku

Central Wyoming College
Önlisans
<
Tam zamanlı
Ingilizce
Kampüs

Devamını oku

Önceden mesleki programlar

Seward County Community College
Önlisans
Eyl 2020
<
Tam zamanlı
<
2 yıl
Ingilizce
Kampüs

SCCC, ön dişhekimliği, ön mühendislik, pre-med, ön eczacılık, fizik öncesi terapi ve veterinerlik öncesi seçenekler gibi ön-profesyonel program çeşitleri sunmaktadır. ...

Devamını oku