Öncesi Tıpta Binbaşı Olan Lisans

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Med Öncesi Genel Bakış

Biyoloji veya kimya dalında uzmanlaşabilir ve Med-öncesi pistte olabilirsiniz.

Erskine'deki Med-öncesi pistteki çoğu öğrenci, biyoloji ve kimyada iki ana dalda veya bir konuda iki ana dalda diğerinde de küçük olacaktır. Bunu yapmak , tıp fakültesine giriş sınavı olan MCAT'a girmeden önce, tıp fakültesi için önkoşullarınızı kemerinizin altına almanızı sağlar.

129266_DSCF0174.jpg

Kimya ana

Erskine'deki kimya programı, öğrencileri kimya ve kimya ile ilgili disiplinlerde kariyer yapmaya hazırlamak için tasarlanmıştır. Kimya, yüksek analitik ve matematikselden geniş kapsamlı vizyoner, sentetik ve yaratıcıya kadar yetenekleri ve kişilikleri kapsayan çok geniş bir çalışma alanıdır .

Bu çeşitlilik, kimyayı Hristiyan liberal sanatlar topluluğunda çalışmayı ideal bir seçim haline getirir! Erskine'de kimya uzmanlarımız, kimyager, toplum ve kilise arasındaki ilişkiyi anlayan bir anlayış geliştirirken, teknik laboratuvarlarını ve bilimsel becerilerini geliştirmeleri için teşvik edilir.

Biyoloji ana

Biyoloji Bölümü , öğrencilerin biyolojik bilimler konusundaki anlayışlarını geliştirerek yaşadığımız dünyayı daha iyi anlamalarına yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Biyolojideki önemli bir konu, keşif, bilimsel düşünme ve bir kariyer veya ileri çalışma için gereken becerileri vurgular.

Erskine Biyoloji Anabilim Dalı mezunlarını tıp ve insan genetiğinden çevre hukuku ve toksikolojiye kadar profesyonel, tıp ve lisansüstü programlara başarıyla yerleştirme geçmişine sahiptir.

Erskine kendinizi tıp fakültesine hazırlamak için harika bir yer. Liberal sanat eğitimi, öğrencilerimizin bir doktor olarak iletişiminiz için tıp bilgisinden iyi yazma uygulamalarına kadar, bir doktorun ihtiyaç duyduğu her şeyi ele almak için tam donanımlı olmalarını sağlar.

Bu yıl için bir Ziyaret Deneyimi planlamak istiyorsanız, Biyoloji dersine girmenize izin verebiliriz, böylece bilim bölümlerinin nasıl işlediğine dair bir fikir edinebilirsiniz.129328_2.jpg

Kabul

 1. Erskine College kabul için başvurun. 25,00 $ Başvuru Ücreti vardır.
 2. ABD devlet yardımına hak kazanan öğrenciler için, Federal Öğrenci Yardımı (FAFSA) için Ücretsiz Başvuruyu www.fafsa.ed.gov adresinde çevrimiçi olarak 1 Ekim'den sonra mümkün olan en kısa sürede gönderin. Erskine Federal Okul Kodu 003432'dir. FAFSA'yı fsaid.ed.gov adresinde elektronik ortamda çevrimiçi olarak imzalamanıza izin vermek için bir FSA kimliği için başvurmanız gerekir.
 3. Lütfen size en uygun seçeneği aşağıdan seçin.
ABD birinci sınıf öğrencisi

Bir kolej veya üniversitede 24 saatten fazla kredi almamış ilk kez birinci sınıf adayları.

İlk kez birinci sınıf öğrencisi için başvuru kontrol listesi:

 1. Şimdi Uygula
 2. Resmi lise transkript (ortaokul tamamlandı / lise sınıfları gösteriliyor)
 3. Resmi ACT veya SAT veya CLT * puanları

Başvuru paketiniz tamamlanır tamamlanmaz yuvarlanma esasına göre bir kabul kararı vereceğiz. Kabul edildikten sonra, gelen sınıfta bir yer ayırmak için kayıt ücreti göndermeniz yeterlidir. Kayıt ücretleri, yalnızca ders için boş alan varken kabul edilir.

* Erskine College , 2017 Eylül ayından itibaren Freshmen'e kabul için gerekli standart sınav puanı için seçeneklerimizden biri olan Klasik Öğrenme Testini (CLT) kabul ediyor.

ABD Transferi

Lise mezunları, bir kolej veya üniversiteye kayıt yaptırmış ve Erskine'ye kayıt yaptırdıktan sonra 24 kredilik tahakkuk etmiş (veya alacak).

Transfer Öğrencileri İçin Başvuru Kontrol Listesi:

 • Şimdi Uygula
 • Tüm kurumlardan resmi üniversite transkript katıldı

** Aşağıdaki öğeler yalnızca üniversitede 2.0 not ortalaması altındaysanız veya 24 saatten az üniversite çalışmasını tamamladıysanız gereklidir. **

 • Resmi lise transkript
 • Resmi ACT veya SAT puanları
 • Başvuru paketiniz tamamlanır tamamlanmaz yuvarlanma esasına göre bir kabul kararı vereceğiz.

Kabul edildikten sonra, gelen sınıfta bir yer ayırmak için kayıt ücreti göndermeniz yeterlidir. Kayıt ücretleri, yalnızca ders için boş alan varken kabul edilir.

Uluslararası

ABD vatandaşı olmayan öğrenciler:

 • SAT göndermelisiniz.
 • TOEFL - Öğrencinin anadili İngilizce olmadığı zaman İngilizce yeterliliği gereklidir. Önerilen TOEFL puanı: 70 iBT (internet tabanlı test).
 • Transkriptin teslimi (ABD 4.0 derecelendirme ölçeğine çevrilmelidir ve IEE (foreigntranscripts.com), WES (wes.org) veya ECE (ece.org) üzerinden geçmelidir. ECE kullanarak, lütfen Kurs değerlendirmesine göre Kursu kullanın Bu, transkript değerlendirmesini ve öğrencinin resmi transkriptini almamızı sağlayacaktır. Kabul için her iki belgeye de ihtiyacımız olacak.

129269_IMG_4260.jpg

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

As one of the oldest and most prestigious church-related liberal arts college in the South, Erskine prizes academic rigor and Christian authenticity. Our graduates lead companies, influence profession ... Devamını oku

As one of the oldest and most prestigious church-related liberal arts college in the South, Erskine prizes academic rigor and Christian authenticity. Our graduates lead companies, influence professional fields, and make their mark on our culture in many other ways. Daha Az