Filter
Ön Veterinerlik programı
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Bul için En iyi {healthcarestudies-pre-vet:plural}

Veteriner hekimlik tıbbında yapılan çalışmalar, veteriner hekimliğinde tıbbın dışında çalışmayı seven ve gerçek dünya deneyimi alan öğrencilere hitap edebilir. Gerçek dünya deneyimi, bir öğrencinin bir veterinerlik programında ders aldıktan sonra hangi yöne gideceğini belirlemesine yardımcı olabilir.

{healthcarestudies-pre-vet:singular} 2019

Devamını oku Daha Az

Kategoriler

Arama Sonucu

University of Tampa College of Natural and Health Sciences

Biyoloji, kimya veya biyokimya, başlıca veteriner tıp fakültesine gidiyor ilgilenen öğrenciler. ... [+]

Lisans Öncesi Veteriner Hekimliği

Biyoloji, kimya veya biyokimya, başlıca veteriner tıp fakültesine gidiyor ilgilenen öğrenciler. Bu ana dallar mesleki okullara giriş için gerekli derslerin yanı sıra, öğrencileri veterinerlik programları ve giriş sınavına (Graduate Record Examination veya Medical College Admission Test) hazırlamaya yardımcı olacak ilave kursları da içerdikleri için. Bununla birlikte, diğer dereceler de öğrencileri sağlık meslekleri için hazırlayabilir; böylece öğrenciler, bulundukları alanlarda uzmanlaşmaya ve ders öncesi Sağlık Mesleği müşavirlerine danışmaları konusunda teşvik edilirler.

Kimya, Biyokimya ve Fizik Bölümü ve Biyoloji Bölümü üyeleri, öğrencilere rehberlik eder ve biyoloji, kimya, biyokimya ve fizik öğretim üyelerinden oluşan Sağlık Öncesi Mesleki Komite (PHPC) aracılığıyla tavsiyelerde bulunur.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Tampa
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku