close

Filtreler

Sonuçları Göster

Antigua ve Barbuda'da Top {healthcarestudies-pre-med:plural} Bak 2020/2021

Ön-tıbbi dersleri takip eden öğrenciler, tıp alanında ileri eğitim için eğitim vardır. Biyoloji ve organik kimya gibi bilimsel çalışmalara odaklanmanın yanı sıra, bu çalışma alanı genellikle tıpta birçok farklı kariyer için temel teşkil etmektedir.Antigua ve Barbuda olmak üzere, lisans yüksek lisans ve doktora üç aşamadan var. Bu üst düzey eğitim yoluyla, öğrenc… Devamını oku

Ön-tıbbi dersleri takip eden öğrenciler, tıp alanında ileri eğitim için eğitim vardır. Biyoloji ve organik kimya gibi bilimsel çalışmalara odaklanmanın yanı sıra, bu çalışma alanı genellikle tıpta birçok farklı kariyer için temel teşkil etmektedir.

Antigua ve Barbuda olmak üzere, lisans yüksek lisans ve doktora üç aşamadan var. Bu üst düzey eğitim yoluyla, öğrencilerin özellikle iş dünyasında gerçek hayat sorunları ile nasıl başa çıkılacağı konusunda bilgi ve beceri elde edebiliyoruz. Buna ek olarak, yüksek öğrenim sadece ülke çözümler değil, aynı zamanda uluslararası sorunları öğrencilere donatıyor.

Antigua ve Barbuda'da En iyi {healthcarestudies-pre-med:plural} ile Bilgi İsteyin 2020/2021

Daha Az
format_list_bulleted Filtreler
American University of Antigua
Saint John's , Antigua ve Barbuda

Müfredatı sayesinde, AICASA, muhtemel MD'leri ve diğer sağlık bilimcileri için eğitimlerini sürdürebilmeleri için gerekli tüm kaynakları sağlar.

Müfredatı sayesinde, AICASA, muhtemel MD'leri ve diğer sağlık bilimcileri için eğitimlerini sürdürebilmeleri için gerekli tüm kaynakları sağlar. -
M.D. Ön-Tıp eğitimi
Ingilizce
Kampüs
 

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın

İlgili çalışma alanları